Home / Fireshow na weselu

Fireshow na weselu

Fireshow na weselu

Fire Show na weselu
Pokazy Fireshow na weselach

Pokazy Fireshow na weselu coraz częściej rezerwowane są na uroczystości weselne. Szczególnie przez osoby, które chcą aby podczas tej uroczystości zadziało się coś naprawdę niezapomnianego.
W choreografii fireshow na weselu znajdzie się taniec z ogniem, zianie i połykanie płomieni, a nawet walka z użyciem płonących pochodni.
Fireshow w takiej sytuacji dopasowujemy muzyką i choreografią do wyjątkowego charakteru uroczystości.

Taniec z ogniem może być niespodzianką, którą zaprezentujemy w dowolnym momencie imprezy – np. podczas oczepin. Pokazy Fireshow na weselach trwają od 10 do 15 minut. Wykonujemy je w składzie od 3 do 5 osób – zależnie od budżetu i oczekiwań.
Posiadamy gotowe propozycje fabularne z własnymi podkładami muzycznymi ale robimy też choreografię do muzyki otrzymanej od klienta.
Do pokazów ognia fireshow na weselu wykorzystujemy różnego rodzaju płonące sprzęty a niekiedy elementy pirotechniki scenicznej. 

Korzyścią, która przemawia za pokazami ognia fireshow są także minimalne wymagania techniczne. Do przeprowadzenia atrakcji potrzebujemy bowiem jedynie terenu w plenerze oraz dostępu do wody.
Podstawowe nagłośnienie przywozimy ze sobą jednak możemy też skorzystać z nagłośnienia imprezy.
Opcjonalnie wrażenia wizualne możemy spotęgować przygotowując płonące napisy, którymi mogą być imiona, bądź inicjały oraz różne kształty, np. serca. Mierzą one ok 1,5 m wysokości, palą się ok 2 minut i robią naprawdę duże wrażenie. Są swojego rodzaju „wisienką na torcie” udanego pokazu. 

Bezpieczeństwo


Fireshow na weselu jest całkowicie bezpieczną atrakcją. Podczas kilkunastoletniej praktyki nie udało nam się skutecznie zaprószyć ognia :). Na wszelki wypadek jednak zawsze wozimy ze sobą gaśniczy koc oraz gaśnicę. Posiadamy ponadto polisę OC – oczywiście na wszelki wypadek.

Obok pokazów ognia na weselu proponujemy także unikalną próbę ognia dla Młodej Pary i ich gości.  Jest to animacja – warsztat, podczas którego Państwo Młodzi poznają technikę chodzenia bosymi stopami po ogniu. Umiejętność tę mogą następnie przekazać swoim gościom.
Takiego wesela nie sposób zapomnieć!
Sprawdź nas.

 

Top