Home / Płonące Napisy

Płonące Napisy

Płonące napisy

płonące literyPłonące napisy często stosujemy na zakończenie spektakularnego Fire Show.
To swoista „wisienka na torcie” udanego pokazu ognia.
Mierzą ok 1,5 m wysokości, palą się ok 2 minut i naprawdę robią wrażenie.
Płonące napisy robimy ręcznie na indywidualne zamówienie, co oznacza, że ich treść każdorazowo wykonujemy zgodnie z życzeniem klienta.
Przeważnie są nimi podziękowania, życzenia, imiona młodej pary, jubilata lub solenizantów, bądź dowolna inna treść związana z realizowanym wydarzeniem.

Płonące napisy wbijamy je do podłoża, którym najczęściej jest trawa, ziemia lub piach, za pomocą metalowego drutu, dlatego też zalecamy aby ich ekspozycja odbywała się na miękkim gruncie.
Palące się litery wykonujemy jako dodatek do oferowanych atrakcji ogniowych – firewalkingu, fire show albo jako motto aranżowanych i prowadzonych przez nas muzycznych warsztatów integracyjnych.
Płonące napisy najczęściej wykorzystujemy podczas plenerowych imprez firmowych, rocznic, wesel, urodzin czy niespodzianek. Ostatnio przywitaliśmy nimi nowy rok 2020, który celebrowaliśmy w hotelu LakeHill.
Eksponowane płonące napisy są bezpieczne dla otoczenia ale na wszelki wypadek posiadamy jednak sprzęt gaśniczy i ubezpieczenie O.C.
Opady deszczu zazwyczaj nie stanowią przeszkody, pod warunkiem jednak, że nie są one na tyle silne aby zgasić ogień.
Zapraszamy do skorzystania z tej nietuzinkowej i stosunkowo niedrogiej atrakcji.

Top