Home / Oferta

Oferta

Teatr ognia| Taniec ognia | Pokazy ogniowe

fire show - teatr ognia
Teatr ognia – Fire Show

Teatr ognia to propozycja efektownych pokazów tańca z ogniem i choreografii o zróżnicowanej dynamice.  Pokazy ognia wykonujemy przeważnie na:

 • imprezach firmowych, integracyjnych
 • świętach miast i gmin
 • weselach
 • imprezach prywatnych – często w ramach niespodzianki

Teatr ognia, które Państwu proponujemy, to znacznie więcej niż zwykłe pokazy ogniowe.
Muzyka, ułożona do niej choreografia, dopracowane kostiumy i wysokie umiejętności naszych tancerzy tworzą integralną całość: teatr ognia, który zachwyca najbardziej wymagających widzów. Pokazy mogą zostać wzbogacone efektownymi elementami pirotechniki scenicznej.

Co wyróżnia nasz teatr ognia? 

Przede wszystkim jako nieliczni oferujemy  zapierające dech realne sceny walk z użyciem ognia, dzięki którym pokazy zyskują na dynamice. Nasi wykonawcy biegle władają białą bronią a więc
w przypadku opadów deszczu oferują alternatywny pokaz walk rycerskich w pomieszczeniu.

W ramach teatru ognia wykonujemy występy solowe oraz układy choreograficzne do dowolnej muzyki, również wybranej przez Państwa. 
Wykorzystujemy także  podczas pokazu unikalny patent „fontanny iskier”.

Pokazy trwają 10-15 min i mogą być ubrane w przykładowe fabuły historyczne:

 • Braveheart. dynamiczny teatr ognia,  który zabiera nas w sam środek górzystej Szkocji,doskonale dobrana folkowa muzyka korelująca ze szkockim odzieniem – kiltem,na pewno będzie niezapomnianym widowiskiem. Podczas występu zobaczymy solowei dwójkowe układy tancerzy ognia połączone z pokazem „plucia ogniem”.
 • Dzikie pola. znani z tego są Kozacy iż od bitki i trunków wszelakich raczej nie stronili, doszło pewnego razu w karczmie do zwady między nimi…
  Znakomicie dobrane stroje i muzyka, połączona z niezwykłymi umiejętnościamitancerzy igrających z ogniem sprawi że spojrzycie na ogień z zupełnie innejperspektywy.
 • Gangi Nowego Yorku. pokaz fire show, który przenosi Was w czwartą dekadę XIX w.Wtedy to u „Wuja Sama” doszło do krwawych porachunków między gangami, w trakcie pokazu nie zabraknie pojedynków na paląca się broń, oraz innego rodzaju prób siłymiędzy zwaśnionymi stronami.
 • Ogniem pisana historia. Opcjonalnie – na podstawie odrębnej wyceny oferujemy przygotowanie scenariusza, w którym to za pomocą ognia przedstawimy historię Waszego miasta, obiektu lub firmy.
 • Gatsby show – z elementami pirotechniki scenicznej

Bezpieczeństwo

Teatr ognia jest atrakcją całkowicie bezpieczną. Podczas kilkunastoletniej praktyki nie udało nam się skutecznie zaprószyć ognia. Na wszelki wypadek zawsze jednak mamy przy sobie koc gaśniczy i gaśnicę a ponadto polisę OC – oczywiście na wszelki wypadek.

Oprócz pokazów oferujemy także warsztaty fire show, na których uczestnicy poznają różne techniki władania ogniem.
Na imprezach okolicznościowych proponujemy także wykonywane na zamówienia płonące litery.

Nasze pokazy fire show  znakomicie komponują się z tematycznymi warsztatami chodzenia po ogniu lub warsztatami bębniarskimi, które także oferujemy.

Top